Site Kullanım Şartları

Av.Sedat Kartal’a ait Avukatlık Bürosu tarafından bu sitede verilen bilgiler ve yapılan açıklamalar, yalnızca genel bilgilendirme amacına yöneliktir. Bu internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri diğer amaçlarla kullanılamaz. Bu sitede yer alan reklamların içeriği, doğruluğu, güvenirliliği ile sitemiz ziyaretçileri tarafından reklamların tıklanması sonrasında yer verilen reklam sitelerinden kaynaklanacak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk sitemize ait olmayacaktır. Bu sitenin ziyaret edilmesi, sitede yer alan bilgi, doküman, kaynak vb. her türlü materyalin herhangi bir şekilde kullanılması, site üzerinden ve/veya e-posta yoluyla ya da telefon yolu ile Avukatlık Büromuz ile iletişim kurulması, ziyaretçi ile Avukatlık Büromuz arasında hiçbir şekilde bir vekâlet ilişkisi oluşturmaz. Bu sitede yer alan bilgiler ve yapılan açıklamalar hukuki tavsiye niteliğinde kabul edilemez. Ziyaretçiler bu bilgilere dayanarak hareket ettiklerini iddia edemeyecekleri gibi, yayınlanan bilgi veya kaynak yazıların yanlış ve/veya güncel olmadığı vb. gibi nedenlerle bir zarara uğradıkları iddiasında bulunamazlar. Bu sebeplerle bu internet sitesinde sunulan bilgilerin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden doğabilecek hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul edilmez.

Bu web sitesi ile birlikte bu web sitesinde yayınlanan tüm döküman ve dosyalar üzerinde ve/veya bu web sitesinden isteğe bağlı olarak yüklenecek döküman ve dosyalar için virüs vb. gibi kötü amaçlı ve/veya zararlı yazılımlardan doğabilecek her türlü risklerden bu siteyi kullanan ziyaretçiler açısından korumalı olacağı garanti edilmemektedir. Bu sebeple açıklanan bu ve benzeri durumlardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar ve/veya kayıpla ilgili olarak sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sitede yer alan bilgi, resim, şablon ve diğer materyaller ile site tasarımı ve içeriği hiçbir surette kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Bu açıklamalar doğrultusunda bu internet sitesine giren ziyaretçiler, sitemiz sayfasında yer alan bu yasal uyarı ve site kullanım şartlarına uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.